Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod

e-mail: vera.dankova@zshronov.cz
tel.: +420 491 483 585

Školní psycholog

Mgr. Petra Lišková (Fettersová)

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

jmenuji se Petra Lišková a na Základní škole a Mateřské škole Hronov, vykonávám školní psycholožku. Vystudovala jsem obor psychologie a pedagogiky, 3 roky pracovala v Diagnostickém ústavu pro mládež v Praze, 8 let v Pedagogicko psychologické poradně v Náchodě.

V Hronově působím od roku 2014. Poskytuji psychologické služby na škole dětem - žákům, rodičům a učitelům.

Konzultační hodiny:

Pondělí a středa - objednání možné osobně, telefonicky či e-mailem

e-mail: petra.fettersova@seznam.cz, petra.fettersova@zshronov.cz

tel.: +420 728 750 526

Speciální pedagog

Mgr. Iva Doudová

Konzultační hodiny:

Po telefonické  nebo osobní domluvě dle potřeb žáků, rodičů, pedagogů.

e-mail: iva.doudova@zshronov.cz

tel.: +420 734 558 793

V naší škole mám za úkol "hlídat", aby se dětem, které potřebují podporu při školní práci, dobře vedlo. Baví mě hledat pro ně cesty, jak najít správné odpovědi a radovat se z učení. Mám radost, když po těch cestách mohou a chtějí jít i ostatní.

Vystudovala jsem speciální pedagogiku (obor psychopedie, logopedie a eto-pedie), nově mentoring. Dětem a rodinám, které porřebují menší či větší podporu se věnuji 35 let.

A když zrovna nejsem ve škole, tak s nadšením zpívám v hronovském sboru, jezdím na kole, lyžuji a čtu. Moje nejoblíbenější místo na světe je tam, kde jsou moje vnoučata a rodina. Citát, který mne mým životem provází je : „Každý den, když se probudíš, snaž se být dobrým člověkem".
Všechny další důležité informace najdete v odkazu Školní poradenské pracoviště.

Mgr. Věra Daňková

výchovný a kariérový poradce