Adaptační kurz žáků 6. ročníku

vytvořeno 26. 8. 2022, autor Mgr. Málek Petr

SPORTOVNĚ – ADAPTAČNÍ KURZ

Vážení rodiče,

naše škola pořádá každoročně sportovně-adaptační kurz pro žáky 6. tříd. Čekají nás tři dny plné her, soutěží a dalších společenských aktivit v krásném prostředí Teplic nad Metují, v penzionu Metuje a blízkém okolí. Cílem tohoto kurzu je získat nové kamarády, poznat se lépe se svými třídními učiteli. Tyto kurzy se již řadu let osvědčují, příznivě ovlivňují sociální klima třídy a dětem usnadňují přestup z 1. na 2. stupeň.

Termín: 7. – 9. 9. 2022

Ubytování: Penzion Metuje, Teplice nad Metují

Cesta: vlak + pěšky

Na cestu: sportovní obuv a oblečení. Do malého batůžku: svačina, pití, pláštěnka, peníze. Velké věci si necháme odvézt.

Cena: 1000 Kč. Možno platit hotově u třídních učitelů od 1. září, příp. poslat na účet školy. Č.Ú.: 78 – 8857900207/0100, do poznámky uvést jméno žáka a třídu! Zaplatit do: 6.9. 2022.

…………………………………………………………………………………………………………..

Co vzít s sebou:

·         Průkazka zdravotní pojišťovny, osobní léky (náplast)

·         Osobní hygiena, ručník, kapesníky

·         Dostatek sportovního oblečení, teplejší mikina (na večer), spodní prádlo, ponožky

·         Pohodlné boty (náhradní), přezůvky

·         Pokrývka hlavy, sluneční brýle, krém na opalování, repelent

·         Pyžamo

·         Baterka/čelovka, psací potřeby, bloček

·         Přiměřené kapesné

·         Jídlo na cestu (máme zajištěnou až večeři)

·         Malý batůžek na cestu

·         Dobrá nálada a optimismus

P.S. Neberte zbytečnosti, které nebudete potřebovat. Za cenné věci (mobil apod.) si žák odpovídá sám.