Děti ze zbečnické školky v Praze

vytvořeno 27. 5. 2022, autor MŠ Zbečník

Zažili jsme krásný výlet. Běloveská školka, se kterou spolupracujeme, nám nabídla 11 volných míst na výlet do Prahy. A tak ve čtvrtek 26.5.  po šesté hodině ráno jsme vyrazili směr Praha. Prvním zážitkem bylo divadelní představení Spejbla a Hurvínka. Shlédli jsme pohádku "Hurvínek mezi osly", která ještě víc naladila budoucí prvňáčky k těšení se do školy.

Druhým zážitkem byla plavba parníkem po Vltavě, z jehož paluby jsme se kochali pohledem na Karlův most a volat na ostatní lodě "Ahóóój!" Celý náš výlet jsme zakončili procházkou po petřínských zahradách, až jsme zabloudili do Bludiště. To jsme se nasmáli pohledem do zrcadel.

Nás, paní učitelky, potěšila důvěra rodičů, svěřit  nám své malé ratolesti na celý den do hlavního města. A také nás děti odměnily vzorným chováním, takže všichni vstřebáváme krásné dojmy.