Mistrovství světa v hokejbale Tisk Email

Druzí v republice!

Naši malí hokejisté se proměnili 6. června ve velice úspěšné hokejbalisty. Ráno jsme vyrazili směr Pardubice, kde se konalo mistrovství světa v hokejbale. Jeho součástí byl turnaj dětí 1.-3. tříd, kteří se probojovali přes okresní a krajské kolo do republikového finále. Nejlepších deset týmů z celé republiky sehrálo spoustu kvalitních zápasů. Naši malí hronováci vyhrávali jeden zápas za druhým, nálada v týmu byla bojovná a plná očekávání. Svou skupinu vyhráli a těšili se na zápas o první místo. Bohužel v posledním zápase kluci podlehli lepšímu Kladnu. Po prvním zklamání, že nejsme první, se objevily úsměvy na tvářích z vyhraného poháru za druhé místo. Vždyť jsme druzí v republice!!! Mezi jednotlivými zápasy jsme se mohli dívat na utkání mistrovství světa. Kluci fandili hráčům z USA, Švýcarska, ale i Hongkongu. Dokonce měli možnost se vyfotit s týmem z Kajmanských ostrovů. Atmosféra na mistrovství byla úžasná a pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek. Děkuji všem hráčům, kteří se zasloužili o tento velký úspěch - Ondřej Pavelka, Radek Hillmann, Antonín Baudyš, Lukáš Svatoš, Ondřej Pelda, Kristián Ševců, Matyáš Bohuněk, Sebastian Umlauf.

Mgr. Kateřina Kohlerová

 

Anketa

Jste spokojeni se stravováním žáků ve školní jídelně?
 

Kalendář

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nejbližší události

Žádné události

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 10 

Vyhledávání