Krajské kolo - štafetové závody Tisk Email

Naši žáci postoupili do krajského finále atletických štafetových závodů, které se konalo opět v Novém Městě n/M ve středu 11. května 2016. V konkurenci 14 škol z celého Královéhradeckého se umístili na krásném 7.místě.

V první štafetě 8 x 100 m mladších žáků a žákyň (4 dívky a 4 chlapci z 1. - 3. tříd) obsadila naše štafeta 8. místo. Ve starší kategorii (4 dívky a 4 chlapci z 4. - 5. tříd) doběhla naše štafeta na pátém místě. Ve třetí štafetě 8 x 200 m (2 dívky a 2 chlapci z 1. - 3. tříd a 2 dívky a 2 chlapci z 4. - 5. tříd) naši závodníci obsadili až desáté místo. V celkovém součtu všech časů štafet byla naše sestava sedmá. Celé sportovní dopoledne děti mohlyi soutěžit na sousedním hřišti a dokonce si nechat podepsat Ludmilu Formanovou, patronku soutěže. Před odjezdem si všichni ještě pořádně zařádili na hřišti.

Naši sportovci - Adéla Ansorgová, Anna Pragerová, Veronika Nyklíčková, Julie Janovská, Dominik Novák, Lukáš Kittler, Matěj Vinter, Tadeáš Brumlich, Tereza Daňková, Silvie Paslerová, Anežka Müllerová, Dorota Brumlichová, Ondřej Pavelka, Radek Hillmann, Adam Špáta, Matyáš Bohuněk.