Mistrovství světa v hokejbale Tisk Email

Druzí v republice!

Naši malí hokejisté se proměnili 6. června ve velice úspěšné hokejbalisty. Ráno jsme vyrazili směr Pardubice, kde se konalo mistrovství světa v hokejbale. Jeho součástí byl turnaj dětí 1.-3. tříd, kteří se probojovali přes okresní a krajské kolo do republikového finále. Nejlepších deset týmů z celé republiky sehrálo spoustu kvalitních zápasů. Naši malí hronováci vyhrávali jeden zápas za druhým, nálada v týmu byla bojovná a plná očekávání. Svou skupinu vyhráli a těšili se na zápas o první místo. Bohužel v posledním zápase kluci podlehli lepšímu Kladnu. Po prvním zklamání, že nejsme první, se objevily úsměvy na tvářích z vyhraného poháru za druhé místo. Vždyť jsme druzí v republice!!! Mezi jednotlivými zápasy jsme se mohli dívat na utkání mistrovství světa. Kluci fandili hráčům z USA, Švýcarska, ale i Hongkongu. Dokonce měli možnost se vyfotit s týmem z Kajmanských ostrovů. Atmosféra na mistrovství byla úžasná a pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek. Děkuji všem hráčům, kteří se zasloužili o tento velký úspěch - Ondřej Pavelka, Radek Hillmann, Antonín Baudyš, Lukáš Svatoš, Ondřej Pelda, Kristián Ševců, Matyáš Bohuněk, Sebastian Umlauf.

Mgr. Kateřina Kohlerová

Úspěch malých volejbalistek Tisk Email

Ve středu 7. června 2017 se v Červeném Kostelci konal turnaj základních škol v minivolejbalu. Žákyně z hronovské základní školy Anička Pragerová  Magdalena Beranová suverénně vyhrály kategorii v červeném minivolejbale, když všechny soupeřky zdolaly rozdílem třídy. V konkurenci 12 družstev se neztratily ani dívky hrající oranžový minivolejbal, když družstvo Zuzka Bernardová, Terezka Rýdlová        a Anetka Formanová vybojovalo druhé místo.

Dívkám děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Ludvík Vlach

Sportovci na 1. stupni Tisk Email

V druhé polovině školního roku je hodně sportovních soutěží, ve kterých naši žáci vzorně reprezentují hronovskou školu.

Celý článek...

Krajské kolo v odbíjené Tisk Email

Dne 27. dubna 2017 se chlapci 9.tříd zúčastnili krajského kola v odbíjené v Jičíně. Celkově sehráli 3 zápasy. Hráli systémem na 3 hrané sety, kdy za každý set znamenal bodový zisk. Jasná byla tedy bodová motivace všech zápasů, což se mi líbilo.

Turnaj v odbíjené Tisk Email

Dne 28. března 2017 se konal v Červeném Kostelci turnaj chlapců a dívek 8. a 9. tříd. V kategorii chlapců se přihlásila dvě družstva. Dívčích týmů bylo 6. Náš tým chlapců z 9. tříd bojoval o prvenství s týmem školy Plhova ve dvou kolech systémem na dva vítězné sety. První rozehřívací kolo bylo poměrně jasné a naši chlapci vyhráli 2:0. Druhé kolo už to bylo o něco složitější. Plhovští chlapci se rozehráli a bojovali i v poli. Nakonec ale i druhý zápas jsme vyhráli ve složení Teichmann P., Bartoň V., Hrzán M., Tecza M., Fulka J., Pohl V. a Martin D. a probojovali se tím do krajského kola. To se bude konat v Jičíně 27. dubna 2017.

Všem chlapcům děkuji za reprezentaci školy a těším se na jejich výkony v krajském kole.