Den Země Tisk Email

S oslavami dne Země jsme si počkali na příhodnou chvilku, která přišla o týden později, přesně na čarodějnice. Čtvrteční počasí se vydařilo a tak se mohla všechna smíšená družstva sestavená ze zástupců jednotlivých ročníků vydat na cestu.

Trasa nebyla stanovena, každý vyučující si zvolil sám, cíl byl však jediný – dorazit na Studýnka. Po vydatném občerstvení z vlastních zásob se na vrchol cesty všichni dostali v pohodě. Tam už na děti čekali jejich nejstarší spolužáci na stanovištích, kde bylo třeba něco splnit, něco předvést, něco dokázat. Malí i velcí studenti se snažili a tak jim na stanovištích do evidence přibývala jedna značka za druhou.

Vyvrcholením snažení každého družstva byl výstup na rozhlednu „Signál“, odkud byl krásný výhled do kraje. A pak už se zmožení žáčkové vydali na cestu ke škole a hlavně školní jídelně, kde je čekal výborný oběd.

Poděkování patří paní učitelce Mackové, která počáteční nápad dovedla k zdárnému a úspěšnému provedení, našim deváťákům za ochotu a bezvadnou práci na stanovištích, vyučujícím za pevné nervy při péči o děti od první do osmé třídy najednou, paním kuchařkám, které zvládly ten nápor v jídelně s úsměvem a všem lidem v okolí, kteří tolerantně přihlíželi našemu hemžení.

Mgr. Lenka Jankovičová

 

Anketa

Jste spokojeni se stravováním žáků ve školní jídelně?
 

Kalendář

prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Nejbližší události

Žádné události

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 28 

Vyhledávání