Školní výlet VII. B Tisk Email

Konec školního roku patří výletům, které jsou pro děti vyvrcholením jejich celoroční práce. Sedmá B se vydala do Orlických hor aktivně si zasportovat.

Vytyčenou celodenní „štreku“ dlouhou 17,6 km (tedy pokud plánovač tras nezkresluje) jsme začali v Deštném na konečné autobusu. Cestou i necestou, kolem zajímavých míst, jsme vystoupali až na Masarykovu chatu na Šerlichu. Po krátkém občerstvení jsme ještě chvilku stoupali až na Velkou Deštnou a odtud již z kopečka scházela naše skupina do Luisina údolí a po červené stezce jsme došli až ke sv. Matoušovi. Trošičku jsme neodhadli tempo a tak večeře na penzionu Anička chvilku čekala.

Po večeři se všechny děti podivuhodně rychle vzpamatovaly z únavy po cestě a následovala druhá etapa výletu, tedy „řádění“ až do soumraku venku. Nejprve postupně všichni vyzkoušeli bazén, pak otestovali povrch hřiště a nakonec se nám podařilo i poslední opozdilce zahnat do chaty. Chlapci si počkali na zahájení mistrovství světa ve fotbale a pak už konečně všichni ulehli ke spánku.

Druhý den nás čekal jen kratší výlet do Deštného spojený s nákupem dárečků a jídla, který byl nakonec ještě kratší. Děti zlákal ledový potok Bělá ke hrátkám, které ukončil až čas na odjezd autobusu.

Všechny děti byly velice milé a i díky pěknému počasí tak výlet dopadl ke všeobecné spokojenosti.

Mgr. Lenka Jankovičová

 

Anketa

Jste spokojeni se stravováním žáků ve školní jídelně?
 

Kalendář

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Nejbližší události

Žádné události

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 21 

Vyhledávání