Školní výlet VII. B Tisk Email

Konec školního roku patří výletům, které jsou pro děti vyvrcholením jejich celoroční práce. Sedmá B se vydala do Orlických hor aktivně si zasportovat.

Vytyčenou celodenní „štreku“ dlouhou 17,6 km (tedy pokud plánovač tras nezkresluje) jsme začali v Deštném na konečné autobusu. Cestou i necestou, kolem zajímavých míst, jsme vystoupali až na Masarykovu chatu na Šerlichu. Po krátkém občerstvení jsme ještě chvilku stoupali až na Velkou Deštnou a odtud již z kopečka scházela naše skupina do Luisina údolí a po červené stezce jsme došli až ke sv. Matoušovi. Trošičku jsme neodhadli tempo a tak večeře na penzionu Anička chvilku čekala.

Po večeři se všechny děti podivuhodně rychle vzpamatovaly z únavy po cestě a následovala druhá etapa výletu, tedy „řádění“ až do soumraku venku. Nejprve postupně všichni vyzkoušeli bazén, pak otestovali povrch hřiště a nakonec se nám podařilo i poslední opozdilce zahnat do chaty. Chlapci si počkali na zahájení mistrovství světa ve fotbale a pak už konečně všichni ulehli ke spánku.

Druhý den nás čekal jen kratší výlet do Deštného spojený s nákupem dárečků a jídla, který byl nakonec ještě kratší. Děti zlákal ledový potok Bělá ke hrátkám, které ukončil až čas na odjezd autobusu.

Všechny děti byly velice milé a i díky pěknému počasí tak výlet dopadl ke všeobecné spokojenosti.

Mgr. Lenka Jankovičová

 

Anketa

Jste spokojeni se stravováním žáků ve školní jídelně?
 

Kalendář

červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Nejbližší události

Žádné události

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 29 

Vyhledávání