Březnové akce na 1. stupni Tisk Email

Návštěva DDM Domino

Ve škole se stále něco děje, ale měsíc březen byl na školní akce opravdu bohatý.V průběhu celého měsíce navštěvovaly jednotlivé třídy 1. stupně DDM Domino, kde pro ně bylo připravené dopoledne plné zábavy. Děti mohly lézt po bouldrovéstěně, vyrábět z keramiky a tvořit velikonoční dekorace. Moc děkujeme Monice Bohadlové, Pavle Škopové a Karlu Neuschlovi za to, že se nám věnovali. 

 

Veselá školička

Ve čtvrtek 16. března jsme ve škole přivítali budoucí prvňáčky ve „Veselé školičce“. Děti si přišly vyzkoušet, jaké to je být školákem. Během odpoledního „vyučování“ poznávaly a hrály si s písmenky      a geometrickými tvary, počítaly, zpívaly, tančily a vyráběly krásná jarní kuřátka. Věříme, že se předškolákům u nás líbilo a těšíme se na ně u Zápisů do 1. třídy, které proběhnou 4. a 11. dubna 2017.

 

Aprílové vyučování

Další tradiční akcí je Aprílové vyučování, které jsme letos zažili již 24. března. Žáci z 9. tříd si tento den vyzkoušeli učitelské povolání a připravili si výuku pro své mladší kamarády. Musíme všechny „pedagogy“ pochválit, protože si na přípravách dali záležet a nachystali si pro své žáčky mnoho pěkných aktivit           i vlastních pomůcek. Své role se zhostili na výbornou a doufáme, že se jim před tabulí líbilo alespoň tak, jako se líbilo netradiční vyučování dětem.

 

Vynášení Morany

Poslední den měsíce března jsme se definitivně rozloučili se zimou.  Za notného rámusu a zpívání jarních písniček jsme Moranu odnesli k řece Metuji, kde jsme ji zapálili a hodili do vody, aby ji proud odnesl pryč. Těšíme s na jarní sluníčko, které nám dodá energii pro zvládnutí posledních 3 měsíců školního roku.

Mgr. Jana Krtičková

 

Anketa

Jste spokojeni se stravováním žáků ve školní jídelně?
 

Kalendář

červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Nejbližší události

Žádné události

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 16 

Vyhledávání