Zápis do 1. třídy Tisk Email
Do školy se 12.4.2018 přišli zapsat budoucí prvňáčci. Přivítali jsme hodně šikovných dětí, na které se budeme ve školním roce 2018/ 2019 těšit. Děti si měly možnost hravou formou ověřit své dovednosti a vědomosti. Zpívaly a vyprávěly, slyšeli jsme pěkná říkadla a básničky. U vázání tkaniček se dokonce mnozí zapotili. A nakonec si děti zkusily vzít do ruky tužku a nakreslily někoho z rodiny. Odměnou za jejich snažení byl výrobek od našich školáků.

Mgr. K. Kӧhlerová

Aprílové vyučování Tisk Email

V letošním roce se aprílové vyučování uskutečnilo už 28. března 2018, protože apríl vyšel na Velikonoční prázdniny.

Žáci na 1. stupni se už moc těšily na spolužáky z devátých tříd, kteří zasedli za katedry. Stali se pro tento den učiteli a vyučovali mladší spolužáky. Některé hodiny se moc povedly a žáci i "učitelé" si to užili. Můžeme se těšit na příští rok, kdy opět přijdou noví učitelé - letošní žáci osmých tříd.

Mgr. K. Kӧhlerová

Zimo, zimo, táhni pryč ... Tisk Email

Ve středu 21. března 2018 žáci 1. stupně základní školy vynášeli Moranu. Za zvuku říkadel, písní

a bubnování se snažili přivolat jaro a zaplašit zimu.

„JARO, TEPLO, SLUNÍČKO, UŽ SE TĚ NEMŮŽEME DOČKAT!"

Mgr. Kamila Macková

Veselá školička Tisk Email

Dne 15. března 2018 nás ve škole navštívili budoucí prvňáčci, kteří si přišli vyzkoušet, jak to ve škole chodí. Rozděleni do skupin postupně navštívili čtyři třídy, kde na ně čekaly různé činnosti. Poslechli si pohádku, vyrobili kuřátko, postavili stavby z kostek, tančili a zpívali. Všichni odcházeli s úsměvem.

Mgr. Kateřina Kӧhlerová

Karneval na ledě Tisk Email

V pátek 23. února 2018 před jarními prázdninami se vydalo mnoho rozličných masek na zimní stadion. Konal se tam školní karneval – letos na téma „povolání, řemesla“. Na ledě se potkal zmrzlinář s řezníkem i kominíkem. Pekařka rozdávala vlastnoručně napečené koláče. Zdravotních sestřiček a doktorů se prohánělo po ledě mezi policisty nepřeberné množství.  Společně si všichni zasoutěžili a dostali náležité odměny.

Mgr. Kateřina Kӧhlerová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>