Vážení rodiče, zákonní zástupci, Tisk Email

jmenuji se Petra Fettersová a od 1. 1. 2014 jsem školní psycholožkou ZŠ a MŠ Hronov. Vystudovala jsem psychologii s pedagogikou na Pedagogické fakultě UK v Praze, pracovala tři roky v Diagnostickém ústavu pro mládež v Praze a osm let v Pedagogicko-psychologické poradně v Náchodě.

Svoji hlavní pracovní náplň spatřuji zejména ve spolupráci se všemi, kteří jsou součástí základní školy, ale i blízkých mateřských škol – děti, žáci, žákyně, učitelé, učitelky a rodiče. Důležité pro mě je, abych napomáhala tomu, aby všichni, kdo navštěvují školu, se v ní cítili bezpečně a byli v ní spokojení.

Nyní jsem v období, kdy se budu snažit poznávatvšechny žáky škol a učitele, budu k dispozici nejen žákům, učitelům, ale také rodičům, kteří potřebují podporu, poradit, sdílet atd.Nabízím podporu učitelům a rodičům blízkých mateřských škol.

V rámci své práce se budu objevovat povětšinou v prostorech hronovské základní školy, ale předpokládám, že také na školách ve Zbečníku a Velkém Dřevíči, ale i v místních mateřských školách. A proto bych Vás ráda požádala, abyste si schůzku se mnou domlouvali dopředu, můžete tak využít níže uvedených kontaktů. Má pracovna se bude nacházet ve 2. patře budovy II. stupně ZŠ a MŠ Hronov.

Konzultační hodiny

Pondělí                  8 – 17                                                   Mobil: 728 750 526

Úterý                    8 – 16                                                   Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Středa                  8 – 15

Čtvrtek                 8 – 16

Pátek                   8 – 16

Náplň mé práce:

• Individuální práce se žáky, učiteli a rodiči v podobě konzultací, poradenství – např. poskytování úvodní konzultace dítěti, které mě samo vyhledá apod.
  • Spolupráce s učiteli při vyhledávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků mimořádně nadaných
  • Poskytování krizové intervence
  • Práce se třídami
  • V případě potřeby pozorování dítěte ve třídě při vyučovací hodině
  • Poradenství v oblasti školní zralosti, prediagnostika a následná intervence
  • Setkávání s rodiči a učiteli, besedy na jimi vybraná témata
  • Spolupráce s třídním učitelem, výchovným poradcem a školním metodikem prevence

Veškeré informace jsou považovány za důvěrné.

listopad 2018