Slavíme republikové vítězství v hokejbale Tisk Email

Tak jsme mistři… a to dokonce republiky!

Chlapci 4. a 5. tříd se stali 5. 6. 2019 ve Světlé nad Sázavou mistry republiky v hokejbale. Republikového finále se zúčastnilo 7 týmů. V základní skupině dokázali chlapci zvítězit ve všech čtyřech zápasech a postoupili do semifinále, které bez větších problémů ovládli. Ve finále narazili na tým Kladna, který jim před dvěma lety vyfoukl první příčku. Letos si ji kluci nenechali vzít a v pěkném souboji zvítězili 3:0. Při všech zápasech bojovali s obrovským nasazením. Do Hronova jsme přivezli zlaté medaile a velký pohár pro vítěze. Menší individuální poháry putovaly také do Hronova. Ondřej Pavelka byl vyhlášen nejlepším hráčem a Ondřej Pelda nejlepším útočníkem. Kristián Ševců byl v bráně velkou oporou celého týmu. Dále reprezentovali školu Antonín Baudyš, Radek Hillmann, Lukáš Svatoš a Sebastián Umlauf.

Všem patří velká gratulace. Díky kluci!!!!

Kateřina Köhlerová

Zkrácený provoz ve školní družině v Hronově Tisk Email

Z provozních důvodů bude v pátek  14. června 2019 zkrácen provoz ve školní družině v Hronově

do 15.30 hod.

V. Řehůřková, ředitelka školy

Upozornění Tisk Email

Prosíme rodiče, aby během letních prázdnin ZRUŠILI trvalé příkazy a NEPOSÍLALI peníze

na stravování. Provoz bude obnoven v posledním týdnu v měsíci srpnu 2019.

Iva Sedláčková, vedoucí školní jídelny

Štafetový pohár Tisk Email

14. dubna 2019 jsme, jako každoročně, vyrazili do Nového Města na sportovní běžeckou akci – Štafetový pohár, kde se opět ukázalo, že sportovci z Hronova se v davu neztratí. Již při uvítání nás pasovali mezi favority a děti toto tvrzení dokázaly potvrdit. Nejdříve na ovál vyběhly děti mladší (1. - 3. třída). Start měly bezkonkurenční, avšak předávky nás lehce zdržovaly a v cílové rovince je předběhli rychlejší běžci z Náchoda - Plhova. Starší děti (4. - 5.  třída) však díky zkušenostem z předchozích let nezaváhaly a doběhly na krásném druhém  místě opět těsně za Plhovem. Vzhledem k tomu, že štafety se sčítají a ještě nás čekala štafeta smíšená (starší + mladší) a náskok před námi měla Plhovská škola 3 vteřiny, daly děti do posledního běhu všechnu sílu. Přes všechnu snahu a doběhnutí do cíle na prvním místě, jsme skončili na druhé pozici se ztrátou 2 sekund. Nic nám ale radost nezkazilo, protože do krajského kola postupují školy dvě. Pocvičíme předávky a popereme se s dalšími 14 školami královehradeckého kraje o přední místa. Viktorka Marková vyhrála zlato ve skoku z místa, což byla doplňková disciplína.

Mladší žáci: Michaela Beranová, Adéla Endlérová, Nela Wittvarová, Daniela Karallová, Matouš Urban, Miroslav Baláž, Vojtěch Suchánek, Lukáš Lazok.

Starší žáci: Tereza Daňková, Zuzana Bernardová, Aneta Formanová, Viktorie Marková, Ondřej Pavelka, Radek Hillmann, Kvido Stratílek, Kristián Ševců.

Mgr. Kateřina Kӧhlerová

Hokejbal proti drogám Tisk Email

2. května 2019 se vydalo 12 hronovských hokejistů na hokejbalový turnaj do Opočna. Vzhledem k tomu, že do okresního kola jsme se přihlásili jako jediná škola, automaticky jsme postoupili do krajského kola. V kategorii mladších kluci bojovali jako lvi, i když byli o hlavu menší než všichni ostatní, nedali žádnému z týmů nic zadarmo. V příštích letech jistě ještě budou mít příležitost ukázat to, co v nich vězí. Ve starší kategorii bylo vše úplně jinak, kluci bojovali se stejným nasazením, ale jejich skóre bylo o poznání příznivější. Bez jediné prohry se probojovali na republikové finále do Světlé nad Sázavou. Na turnaji byl ohodnocen i nejlepší střelec a nejlepší brankář. Obě tyto trofeje vyhráli kluci z Hronova – Ondřej Pavelka a Kristián Ševců. Velká gratulace a hodně štěstí do dalších bojů.

Mladší žáci: Matyáš Bašta, Šimon Bašta, Šimon Bernard, Max Hudeček, Tadeáš Šula, Ondřej Ševců.

Starší žáci: Ondřej Pavelka, Ondřej Pelda, Radek Hillmann, Antonín Baudyš, Kristián Ševců.

Mgr. Kateřina Kӧhlerová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>