Předprodej na měsíc ČERVEN Tisk Email

Dobití kreditu na stravování na měsíc ČERVEN je možné ve dnech

28.5.2019 od 7.30 – 10.00 hod. a od 12.00 – 15.30 hod.

a 29.5.2019 od 7.30 – 10.00 hod. a od 12.00 - 14.30 hod.

v kanceláři školní jídelny.

Iva Sedláčková, vedoucí školní jídelny

Štafetový pohár Tisk Email

14. dubna 2019 jsme, jako každoročně, vyrazili do Nového Města na sportovní běžeckou akci – Štafetový pohár, kde se opět ukázalo, že sportovci z Hronova se v davu neztratí. Již při uvítání nás pasovali mezi favority a děti toto tvrzení dokázaly potvrdit. Nejdříve na ovál vyběhly děti mladší (1. - 3. třída). Start měly bezkonkurenční, avšak předávky nás lehce zdržovaly a v cílové rovince je předběhli rychlejší běžci z Náchoda - Plhova. Starší děti (4. - 5.  třída) však díky zkušenostem z předchozích let nezaváhaly a doběhly na krásném druhém  místě opět těsně za Plhovem. Vzhledem k tomu, že štafety se sčítají a ještě nás čekala štafeta smíšená (starší + mladší) a náskok před námi měla Plhovská škola 3 vteřiny, daly děti do posledního běhu všechnu sílu. Přes všechnu snahu a doběhnutí do cíle na prvním místě, jsme skončili na druhé pozici se ztrátou 2 sekund. Nic nám ale radost nezkazilo, protože do krajského kola postupují školy dvě. Pocvičíme předávky a popereme se s dalšími 14 školami královehradeckého kraje o přední místa. Viktorka Marková vyhrála zlato ve skoku z místa, což byla doplňková disciplína.

Mladší žáci: Michaela Beranová, Adéla Endlérová, Nela Wittvarová, Daniela Karallová, Matouš Urban, Miroslav Baláž, Vojtěch Suchánek, Lukáš Lazok.

Starší žáci: Tereza Daňková, Zuzana Bernardová, Aneta Formanová, Viktorie Marková, Ondřej Pavelka, Radek Hillmann, Kvido Stratílek, Kristián Ševců.

Hokejbal proti drogám Tisk Email

2. května 2019 se vydalo 12 hronovských hokejistů na hokejbalový turnaj do Opočna. Vzhledem k tomu, že do okresního kola jsme se přihlásili jako jediná škola, automaticky jsme postoupili do krajského kola. V kategorii mladších kluci bojovali jako lvi, i když byli o hlavu menší než všichni ostatní, nedali žádnému z týmů nic zadarmo. V příštích letech jistě ještě budou mít příležitost ukázat to, co v nich vězí. Ve starší kategorii bylo vše úplně jinak, kluci bojovali se stejným nasazením, ale jejich skóre bylo o poznání příznivější. Bez jediné prohry se probojovali na republikové finále do Světlé nad Sázavou. Na turnaji byl ohodnocen i nejlepší střelec a nejlepší brankář. Obě tyto trofeje vyhráli kluci z Hronova – Ondřej Pavelka a Kristián Ševců. Velká gratulace a hodně štěstí do dalších bojů.

Mladší žáci: Matyáš Bašta, Šimon Bašta, Šimon Bernard, Max Hudeček, Tadeáš Šula, Ondřej Ševců.

Starší žáci: Ondřej Pavelka, Ondřej Pelda, Radek Hillmann, Antonín Baudyš, Kristián Ševců.

McDonald Cup Tisk Email

I v letošním roce jsme se zúčastnili největšího fotbalového turnaje základních škol. Tento turnaj - McDonalds cup se konal v tomto roce již po 22. a týmy z naší školy se pravidelně pohybují na předních místech. V letošním okrskovém kole, které se konalo 24. 4. v Broumově, byli starší žáci jasnými favority a bez jediné porážky postoupili z prvního místa do kola okresního. To se odehrálo30. 4. v Jaroměři. Tam již konkurence byla větší a kluci obsadili krásné třetí místo.  Třetí místo obsadili i mladší žáci v Broumově, což bylo bohužel nepostupové místo. Při turnaji bylo vidět spousta krásných fotbalových akcí. Hodně gólů a pěkné sportovního chování.

Mladší žáci: Matouš Urban, Lukáš Lazok, Tomáš Vávra, Kryštof Brát, Miroslav Baláž, David Adam Šroll, Josef Puraš, Jiří Kubín, Sebastián Umlauf, Matěj Eliáš.

Starší žáci: Ondřej Pavelka, Ondřej Pelda, Radek Hillmann, Antonín Baudyš, Kristián Ševců, Lukáš Svatoš, Albert Lichter, Kvído Stratílek, David Moravec, Daniel Sivák.

Poděkování Tisk Email

Děkujeme firmě Saar Gummi Czech s. r. o. Červený Kostelec za finanční dar, který využijeme na podporu školního výletu našich žáků do Šiklova mlýna u skanzenu Veselý Kopec a na podporu Dětského dne.

Věra Řehůřková, ředitelka školy

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>